Nadchodząca wiosna to zdecydowanie okres sprzyjający osobom lubiącym efektowną biżuterię. Projektanci mody proponują, żeby jako dodatek do wiosennych stylizacji wybierać biżuterię z grawerem. Ozdoby tego typu nie tylko doskonale się prezentują, ale też (ze względu na możliwość graweru) są jedyne w swoim rodzaju.

Jaka biżuteria z grawerem jest najlepszym wyborem na wiosnę?

Wybór biżuterii z grawerem jest w tej chwili tak duży, że nawet osoby o całkowicie odmiennych gustach i stylach znajdą ozdoby odpowiednie dla siebie. Bardzo dużą popularnością wśród młodych kobiet, nastolatek i kobiet lubiących sportowy styk cieszą się bransoletki z grawerem na sznurku. Tego typu bransoletki mogą być wykonane z różnokolorowych sznurków, a gładka powierzchnia do grawerowania może przybierać różne kształty. Bransoletki posiadają bardzo wygodne zapięcie magnetyczne.

Zupełnym przeciwieństwem bransoletki na sznurku jest złota, drapana bransoletka typu bangle (przepiękny złoty kolor uzyskano tu dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii PVD – jest ona gwarancją trwałości barwy). Jest to biżuteria szalenie efektowna, dedykowana przede wszystkim kobietom lubiącym przyciągać spojrzenia. Jako, że bransoletka jest otwarta, nie ma problemu z dopasowaniem jej rozmiaru (można ją regulować).

Biżuteria z grawerem to nie tylko bransoletki. Znajdziemy również ogromny wybór stylowych naszyjników z powierzchnią do grawerowania. Modne są zarówno minimalistyczne naszyjniki składające się z łańcuszka i jednej ozdoby (najczęściej blaszki), na której można wykonać grawer. Zainteresowaniem cieszą się ponadto naszyjniki z powierzchnią do grawerowania i dodatkowymi ozdobami (na przykład niesamowicie modnymi w tym sezonie motywami religijnymi – medalikami, krzyżykami). Biżuteria tego typu często jest efektownym połączeniem różnokolorowych metali.

Biżuteria z grawerem, która pasuje do dżinsów i wieczorowej sukni

W nadchodzącym sezonie wybór biżuterii z grawerem jest na tyle duży, że łatwo połączymy ją z bardzo różnorodnymi stylizacjami. Przykładowo bransoletki z grawerem na sznurku dobrze komponują się ze stylizacjami codziennymi i sportowymi. Można nosić je do szkoły i na uczelnię. Nie brakuje eleganckiej biżuterii z grawerem w postaci naszyjników i bransoletek, która będzie znakomicie pasowała do wieczorowych kreacji. Po naszyjniki z bransoletki z grawerem mogą sięgać zwolenniczki minimalizmu, a także osoby, które lubią jednorazowo zakładać większe ilości przyciągającej wzrok biżuterii.

Sprawdzone sposoby na biżuterię z grawerem

Biżuteria z grawerem jest bardzo lubiana, gdyż daje nam duże możliwości personalizacji. Projektanci biżuterii nie narzucają niczego jeżeli chodzi o treść napisów, jakie znajdują się na tego typu ozdobach. Duża część osób decyduje się na wygrawerowanie imion ukochanych osób, dat, miejsc, czy sentencji.

Możemy nosić biżuterię z grawerem na wiele sposobów. Dla zwolenniczek minimalizmu bransoletka lub naszyjnik z grawerem mogą być jedynymi ozdobami jakie mają na sobie. Jeżeli w naszej pracy obowiązuje ścisły dress code, możemy nosić subtelną biżuterię z grawerem pod ubraniem.

Jeżeli z minimalizmem nam nie po drodze, a wręcz przeciwnie – lubimy rzucające się w oczy, efektowne stylizacje, możemy wybierać ozdobną biżuterię z grawerem (na przykład naszyjniki z grawerem na kolii pereł). Ciekawym pomysłem jest również łączenie biżuterii z grawerem z innymi ozdobami.

Biżuteria z grawerem – dlaczego jest idealnym upominkiem?

Wiele osób chętnie wybiera biżuterię z grawerem na prezent, gdyż jest ona unikalna. Możemy wyryć na niej dowolne słowa, dzięki czemu osoba obdarowana będzie o nas pamiętać.

Bogaty wybór biżuterii z grawerem sprawia, że z łatwością można znaleźć ozdoby, które trafią w upodobania różnych osób. 

Współcześnie bardzo dużą popularnością cieszy się biżuteria z grawerem wykonana w całości (lub częściowo) ze stali szlachetnej. Jej największą zaletą (oprócz walorów estetycznych) jest fakt, że jest ona w pełni bezpieczna dla alergików.